Fala - nad morzem

wczasy, wakacje, urlop

 

Letnik.pl - baza ofert na wczasy nad morzem

23 marca 2009r.

Baza ofert na wczasy nad polskim morzem. Wyszukaj ofertę dla siebie spośród blisko tysiąca obiektów noclegowych! Łatwa nawigacja, przystępne informacje bogato ilustrowane! oferty na wczasy nad morzem. Polecamy oferty na wczasy nad morzem w Polsce dostępne w serwisie www.letnik.pl. Nad polskim morzem spotkasz tylko i wyłącznie polską gościnność! Nad polskim zjesz polskie potrawy, to co lubisz podane tak jak lubisz!


Kołobrzeg

16 lutego 2010r.

Kołobrzeg jest najbardziej barwnym miastem Pomorza Zachodniego o ponad tysiącletniej tradycji, położonym po obu stronach rzeki Parsęty, znajdującej ujście w słonych wodach Bałtyku.


Mrzeżyno Dźwirzyno i Kołobrzeg na wczasy

16 lutego 2010r.

Kołobrzeg jest jednym z najpopularniejszych i największych miast leżących na polskim wybrzeżu. Ze względu na swoją wielkość jest także jednym z najliczniej odwiedzanych, głównie podczas wakacji, ale też w pozostałe części roku. Kołobrzeg  poza czystymi i szerokimi plażami oferuje odwiedzającym dużo więcej atrakcji.


Pomorze Zachodnie

09 maja 2010r.

Określenie Pomorze Zachodnie ukształtowało się w Polsce głównie po drugiej wojnie światowej. Pod pojęciem tym współcześnie rozumie się obszar pomiędzy dolną Odrą na zachodzie (granica państwa) a rzeką Łebą na wschodzie W nazewnictwie niemieckim teren ten określa się mianem Pomorze Tylne (Hinterpom-merń) dla odróżnienia od Pomorza Zaodrzańskiego zwanego Przednim (Vor-pommerń). We wczesnym średniowieczu ziemie te zamieszkiwały plemiona słowiańskie Pomorzan.