Fala - nad morzem

wczasy, wakacje, urlop

 

Letnik.pl - baza ofert na wczasy nad morzem

23 marca 2009r.

Baza ofert na wczasy nad polskim morzem. Wyszukaj ofertę dla siebie spośród blisko tysiąca obiektów noclegowych! Łatwa nawigacja, przystępne informacje bogato ilustrowane! oferty na wczasy nad morzem. Polecamy oferty na wczasy nad morzem w Polsce dostępne w serwisie www.letnik.pl. Nad polskim morzem spotkasz tylko i wyłącznie polską gościnność! Nad polskim zjesz polskie potrawy, to co lubisz podane tak jak lubisz!


Lato 2009 nad morzem

01 lutego 2009r.

Piękne piaszczyste plaże nadmorskie... Romantyczne zachody słońca nad morzem... Orzeźwiające kąpiele morskie... Piękne opalone słońcem ciała... To tylko niektóre atrakcje polskich, nadmorskich kurortów wypoczynkowych. Władysławowo, Kołobrzeg, Ustka, Jastarnia, Łeba - letnią porą tu odpoczywa Polska! Planujesz wczasy, wypoczynek? Szukasz ciekawych ofert? Chcesz mieć wybór.... obejrzeć.... porównać... zastanowić się? Już dziś zapraszam do odwiedzenia serwisu letnik.pl! Kilkuletnie doświadczenie, wiedza i zaufanie. Blisko tysiąc ofert na wczasy nad morzem - polskim, pięknym morzem. Tysiące zdjęć, dane kontaktowe oraz aktualne informacyje.


Krynica Morska

16 lutego 2010r.

Krynica Morska to największa miejscowość na Mierzei Wiślanej. Oddalona od granicy państwa z Obwodem Kaliningradzkim o 11 km, położona jest na gęsto zalesionych terenach, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym.


Sylwester nad morzem

21 listopada 2009r.

Sylwester nad morzem - oferta ciesząca się obecnie wielką popularnością z uwagi na fakt, iż coraz większa ilość hoteli nad morzem, pensjonatów oraz innych podmiotów z branży noclegowej prowadzi działalność całoroczną. Często uważamy, iż to w jakim sposób spędzimy ten wieczór zaważy na tym, jaki będzie nasz cały nadchodzący rok. Zależy nam żeby sylwestrowa noc była wyjątkowa i spędzona w szampańskim nastroju.


Wekendowa wycieczka na każdą kieszeń - Władyslawowo

23 listopada 2009r.

Serdecznie zapraszamy na krótki weekendowy wypad do Władysławowa, wystarczy troszkę chęci, pogoda i towarzysz  aby zapomnieć o problemach dnia codziennego. Niezależnie gdzie aktualnie mieszkasz, co aktualnie robisz tu odnajdziesz odskocznię od codziennego dnia, problemów w pracy, nieznośnego przełożonego, wrócisz w poniedziałek rano z innym humorem, z innym punktem widzenia, z uśmiechem, z większa ilością pozytywnej energii, ludzie dostrzega Cię bardziej pozytywniej,


nad morzem - Władysławowo

05 maja 2009r.

Władysławowo - nazwa kojarzona z letnim wypoczynkiem nad polskim morzem. Szerokie piaszczyste plaże, ciekawe położenie u nasady półwyspu helskiego, port rybacki to niektóre atrakcje umilające wypoczynek przyjezdnym gościom.


Śniadania jako dodatkowy element oferowany przez właścicieli kwater nadmorskich

29 listopada 2009r.

Kwatery nad morzem maja olbrzymią szansę rozwoju w kierunku B&B Czyli Bed and Brekfast, tak zwane noclegi ze śniadaniem, Jeśli cofniemy się kilkanaście lat w stecz  turyste satysfakcjonował zwykły pokój nad morzem, bez toalet, TV Internetu, obecnie wymagania wzrosły min do pokoju z prywatną toaletą .